СТАНА НЕЈЗИНА ИНСПИРАЦИЈА: Ријана се пoфaли со Елена Ристеска пред 8 милиони следбеници на „Fenty Beauty“

  • September 11, 2019
  • Коментари

Нашата најпозната и најубава рнб и поп пејачка Елена Ристеска стана инспирација за Ријана и нејзиниот тим од Fenty Beauty мејк-ап линијата.

Имено, фотографијата од coвршеното лице на Елена Ристеска се најде на официјалниот инстаграм профил на мејк-ап линијата на Ријана.

Претходно «
Следно »