October 20, 2021, 9:42 pm

Старлетата Станија имала тешка сообраќајка – автомобилот потполно уништен

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Станија Добројевиќ вчера не успеала да дојде до продукцијата на Задруга 5 бидејќи имала сообраќајна несреќа. Таа и нејзиниот дечко Марко Марковиќ доживеале сообраќајка кога се враќале од Италија за Нови Сад.

– Не возев јас, туку Марко. Се враќавме од море. Камионот целосно ја изгреба едната страна од нашиот автомобил. Фала му на Бога, добро сме, но автомобилот беше уништен.

Сега сум спречена да дојдам во Белград, но ќе дојдам деновиве – вели Станија.

Старлетата не се појави на снимањето на профилот за Задруга 5 закажано за 23 август, па многумина коментираа дека сака да ја покачи цената или целосно ќе се откаже од реалити.

Останува да видиме дали ќе го потпише договорот во следниот период.

Latest News

Во лyдилото заборавија кој ги донесе на власт

СДСМ никогаш немале мирна транзиција на власт, не верувам дека ќе имаат и сега, истакна Александар Митовски во гостувањето...

More Articles Like This