СТЕФАН ЖИВОЈИНОВИЌ СЕ РЕЛАКСИРА ВО ТЕРЕТАНА: А мама Брена изненади со коментар!

  • March 15, 2019

Младиот пејач и син на Лепа Брена, Стефан Живојиновиќ, често ги изненадува следбениците на социјалните мрежи со фотографии и снимки, а неговата последна објава воодушеви многумина.

Стефан покажа снимка на која покажа како го минува времето во теретана, а на фотографијата позира со пријателите на необичен начин.

-Сако јако, напиша Стефан во описот, а според приложеното не му било тешко да ја изфржи тежината на своите пријатели со кои вежба.

Многу брзо се огласи и мајката на Стефан, фолк пејачката Лепа Брена, а нејзиниот коментар најмалку беше очекуван.

-Па баш сите на моето дете? – коментираше Брена како загрижена мајка.

Претходно «
Следно »