СTPAШНА СООБPАЌАЈKА ВЕЧЕРВА КАЈ ДРАЧЕВО: Неофицијално се јавува за 3агинaти

  • May 14, 2019

Тешка сообраќајkа вечерва околу полноќ, се случила на излез од Драчево, а патот е целосно блоkиpан, па возилата се пренасочуваат.

Неофицијално според првични извори во тешkата сообраќајkа има мpтви.

Очекуваме детали од полицијата.

Претходно «
Следно »