December 8, 2021, 5:05 am

Тасевски: Зоќе ти ce jaви бpaт Бојко дa ти кaжe дeкa гo пoхaпвавтe мaчopчeтa

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Зоќе ти се јави брат Бојко да ти каже дека го похапвавте мачорчета!!!, пишува на фејсбук Сашо Тасевски.

Објавата на Фејсбук може да ја погледнете ТУКА.

Latest News

Бајден по разговорот со Путин ќе се консултира со европските сојузници

Американскиот претседател Џозеф Бајден ќе разговара за исходот од денешниот руско-американски видео-самит со францускиот претседател Емануел Макрон, германската канцеларка...

More Articles Like This