ТАЈНАТА НА ЗАВЕДУВАЊЕ НА ЖЕНАТА КОЈА ГО ОСВОИ МИЛИЈАРДЕРОТ ЏЕФ БЕЗОС!

Поврзано

Наташа Беквалац гoлa во бaзен

Атрактивната пејачка Наташа Беквалац(39) во провокативно издание, како вистинска морска сирена. Поп-sвездата ги „запали“ социјалните мрежи со нов пост...

Нашите баби никогаш не знаеле за стрес, а причината е едноставна

Баби или прабаби, за кого како. Често за нив размислуваме како отсекогаш делувале смирено, со благ поглед во очите...

Ова видео има 14 милиони прегледи за еден ден: „Најоткачената“ реакција на жена кога и кажаа да стави маска

Сè поголем број продавници во САД бараат од своите потрошувачи да носат маски, но некои упорно одбиваат да го...

Лорен Санчез, жената поради која американскиот милијардер, Џеф Безос би можел да остане без своето богатство, според светските таблоиди, има посебен начин као ги заведува богатите, моќни мажи.

Врската на поранешната ТВ водителка и сопственикот на „Амазон“ брзо беше откриена откако Лорен наводно на пријателките им проследувала интимни фотографии кои тој ѝ ги праќал.

Врската им е откриена по осум месеци.- Лорен со милијардерот Џеф Безос, сопственикот на „Амазон“

Во Холивуд, сега постои начин на заведување кој се нарекува „Санчез метод“. Според таблоидите, таа им го открива само на избрани пријателки од светот на шоу бизнисот. Кај Лорен, важна е првичната комуникација на социјалните мрежи и пораките кои им ги испраќа на оние кои сака да ги заведе. Втората фаза е нејзиното заведување во живо, „случајните“ допири за време на состаноците и погледите од кои ни еден маж не останува рамнодушен.

Џеф Безос, пред неколку дена објави дека се разведува од неговата сопруга Мекензи, а брзо потоа е откриена неговата осуммесечна врска со Санчез. Лорен неодамна се разведе од Патрик Вајтсел , еден од извршните директори на агенцијата WME, за која меѓу другите актери, договори потпишаа и Мет Дејмон и Хју Џекман.

Извори блиски на Лорен, за таблодиот „Сан“ изјавиле дека таа е позната по врските со секој кој е битен во Холивуд. Осим двете деца со Вајтсел, Лорен го има и 17 годишниот син Ник, чиј татко е поранешниот НБА играч Тони Гонзалез. Беше свршена и со актерот Хенри Симпсон.

Актуелно

Комити со реакција за операцијата „Атлантик“: Горди сме затоа што бевме дел од кампањата за #Бојкот на понижувачкиот Референдум

Горди сме затоа што бевме дел од кампањата за #Бојкот на понижувачкиот Референдум. Ќе остане запишано дека бевме тука да...

ДАЛИ „ДИЗ“ ФУКЦИОНИРА КАКО ПАРТИСКА ИСПОСТАВА НА СДСМ : По директни усни наредби на активисти на СДСМ се казнуваат откупувачи!

Спрегата Ненад Бошев , Мијалчо Ласков и Силвана Трбогазова обелоденета со документи, инаку таа истата спрега здраво одработува за СДСМ во ова предизборие. Ова тројство...

(Видео) Што договарала Шекеринска со Јанева и Јовановски?

Радмила Шекеринска по објавеното видео снимено во домот на Боки 13 сеуште молчи и бесрамно си тера кампања. Радмила Шекеринска мора да одговори, кога...

Мицкоски во Гевгелија,Дојран,Богданци и Валандово, носителите на листи во голем број активности и средби со граѓани

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ и носителите на листи ќе остварат средби со граѓани и ќе дадат изјава за медиуми во следните населени места: Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ...

(Аудио) Вице Заев и екипата купуваат гласови во Струмица?

Веќе проверената технологија на купување на гласои за која читавме и слушавме на снимка што ја објави италијанскиот весник „Ла верита“ повторино е активирана...

Повеќе вести