ТЕШКА СООБРАЌАЈКА ВО СКОПЈЕ: Камион прегази мотоциклист!

  • March 27, 2018

Попладнево се случи тешка сообраќајна несреќа на булеварот Митрополит Теодосиј Гологанов откако помал камион удри во мотоциклист – објави Фокус

Камионот почнал да врти на две полни ленти по што удрил во моторот. На коловозот може да се забележат локви крв, а во тек е увид на МВР.

Претходно «
Следно »