ТЕШКА СООБРЌАЈКА КАЈ ВЕЛЕС: Автомобил се преврте на автопатот Велес – Скопје

  • April 22, 2018
  • Коментари

Неколку луѓе се повредени откако автомобил се преврте на автопатот Велес – Скопје. Полицијата врши увид на местото на настанот, поради што се вози на две ленти, јавува Фокус.

Со повеќе информации за вкупниот број на повредени и причината за превртување на автомобилот, МВР ќе излезе по завршување на увидот.

Претходно «
Следно »