ТЕШКИ ДЕНОВИ ЗА КАРЛЕУША:Врањеш ќе ја донесе снимката на суд, решен е да ја уништи!

  • February 15, 2019

Босанскиот фудбалер Огњен Врањеш одлучил да докаже дека сите пораки, фотографии и видеа се вистините и дека истите ги добил од својата екс-сакана Јелена Карлеуша.

Тој многу се налутил кога дознал дека Јелена Карлеуша поднела тужба против него, по што одлучил на суд да ја прикаже нивниот снимка. Фудбалерот на Андерлехт бил згрозен што неговата поранешна сакана и понатаму негира дека тие биле во врска и дека сите пораки и слики кои тие двајца ги разменувале, а се појавиле во јавноста се невистините.
Поради тоа решил се да докаже на суд.

-Ќе ја донесам снимката на суд. Ќе ја уништам, едвај го чекам судењето. Имам докази дека Јелена е на секоја објавена фотографија и снимка. Сите пораки таа ги напишала. Нема збор за фалсификат, му се доверил Огнен на еден свој пријател.
Фудбалерот дури бил подготвен да ангажира вешто лице за да докаже дека сите пораки, снимки и фотографии кои ги добил се од телефонот на Јелена Карлеуша.

Претходно «
Следно »