ТЕ РОДИВ ПРЕУБАВ, ЗГОДЕН А ТИ СЕ МЛ АТИШ ПО ТРИ ПАТИ НА ДЕН:Цеца искрено за Вељко и зошто не оди да го гледа

  • December 2, 2018

Цеца го подржава својот син кога стаува збор за боксот.. Сепак не може да го гледа својот син Вељко додека се бори во рингот.

– Јас да бидам присутна на меч, не можам. Не сум кукавица, но сепак тоа е мое дете и не можам да издржам. Фала му на бога за сега нема ништо на лице, но навистина се нервирам кога има црвенило. Му велам: ,,Те родив преубав, презгоден, а ти одиш да се те паш три пати дневно“, изјави Цеца во емисија и додава :
Јас со години следам бокс и обожавам MMA и мојот татко го обожаваше, о кога некој твој е во рингот не е тоа толку слатко, ниту убаво, ниту пријатно. Посебно на мајките.

Претходно «
Следно »