October 27, 2021, 5:33 am

Тинејџер нaпaднaл мaлолeтно девојчe

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

На 21.09.2021 во 21.30 часот во СВР Скопје, Д.Б.(41) од Скопје пријавил дека на подрачје на Шуто Оризари неговата малолетна ќерка била физички нападната од 16- годишен малолетник.

Сочинет е записник за констатиран прекршок.

Latest News

(Видео) Пентагон алapмира: ИСИС-К е потполно способна да ги нaпaднe САД во рок од 6-12 месеци

ИСИС-К и Ал Каеда би можеле да имаат способност да нападнат американски цели за „6-12 месеци“ - изјави Колин...

More Articles Like This