December 9, 2021, 11:07 am

ТРАМП: ОН е само добар клуб за забава

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Обединетите нации имаат голем потенцијал, но моментно тоа е клуб каде луѓето се среќаваат, зборуваат и добро се забавуваат, наведе новоизбраниот американски претседател Донал Трамп.

1478679083-6226-donald-tramp

Тој на Твитер оцени дека тоа е „многу тажно“.

Latest News

Големо апceње во Србија: Уaпceни сопругата и сверквата на Беливук

По наредба на Обвинителството за организиран криминал во соработка со СБПОК приведени се четири жени Б.Б., Т.М. С.Ѓ и...

More Articles Like This