October 23, 2020, 6:57 am

ТРЕБАЛО ДА ГО ПОМИНЕ ЦЕЛ ВИКЕНД СО ЉУБОВНИКОТ:Сопругот се врати порано од службен пат, а потоа се случи ха ос!

Поврзано

Сузана Гавазова подарува фустани – Еве што треба да направите за да добиете

Познатата фолк пејачка Сузана Гавазова важи за личност која постојано е средена од глава до пети и за човек...

ВАЖHA ИНФОРМАЦИЈА ЗА СИТЕ ПОТРОШУВАЧИ: Гледајте ги бројките на тетрапак пакувањата кога пазарите

Сигурно додека пазарите во најблискиот маркет сте забележале дека има бројчиња на тетрапак пакувањата. Во некои земји бројките се...

ТАБЕЛА ЗА ТЕЖИНА: Колку килограми треба да имате според градбата, возраста и висината

Идеалната тежина е онаа која е оптимална за вашето добро здравје, но сепак постојат одредени граници. Трендот за претерано слабеење...
- Advertisement -

Љубовник скриен во ормарот предизвика две полициски инте рвенции во Бремен.

38 годишната Германка била крајно одлучна да не го покажува љубовникот од ормарот, рече полицискиот портпарол.

Одлучна до мера што и се заканувало асп ење. Со љубовникот требало да го помине цел викенд, но нејзиниот маж се вратил во неделата утрото.

Таа почнала да ври шти на него и предизвикала кавга, а со то му дала време на љубовникот да се скрие. Соседите се загрижиле и повикале полиција.

Полицијаците се обиделе да ги смират „скараните“ сопружници, но не успеале, па морало да ги одведат во станица.
Недолго после тоа, полицијата е повикана на интерв енција во ист стан. Несре ќникот во ормарот не можел да излезе, па ги повикал пријателите на помош, но тие брут ално ја скршиле вратата.

Полицијата се уште нема известено дали љубовникот и парот завршиле во иста келија.

Latest News

Македонофoб и бугарофoб поставен за директор на Управата за развој и унапредување на јазиците, инаку кум на Српче

Владата денеска ја разреши од должноста Славица Тодорова, директор на Управата за развој и унапредување на образованието на јазиците...

Полицијата пpekина свадба со 200 гости во Арачиново

Вечерва околу 21:30 полициски службеници и пазарната инспекција прекинале свадба во угостителски објект во с.Арачиново, дознава Канал5. Во објектот затекнати се околу 200 лица, а...

Косово втор ден без cмpтeн случај од ковид-19

Втор ден по ред во Косово не е забележан ниеден dмpтен случај на зaрaзен од Ковид-19, така што бројот на жpтви на епидемијата останува...

(Видео) Каракачанов со дрзok коментар му одговори на дeмонcтрaнт кој побара ocтавка од него

Ти може да не си ја сакаш мајка ти, со овие зборови вицепремиерот и министер за одбрaна на Бугарија, Красимир Каракачанов, му се обрати...

Словенија воведува нajcтроги мерки по алapмантната бројка на новозaболeни

Словенија од сабота ќе воведе нови рecтриктивни мерки за спрeчување на ширењето на кopонавирусот меѓу населението. Премиерот Јанез Јанша денеска најави зaтворање на сета...

More Articles Like This