November 28, 2021, 9:54 am

Тројца охpиѓaни нaпaднати вo згpaдa вo Скопје

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Денеска (16.10.2021) во 01:40 часот во СВР Скопје било пријавено дека во влез од зграда на бул.„Борис Трајковски“, С.Р.(30) од Скопје физички ги нападнал Б.П.(21), А.С.(19) и С.С.(18).

Тројцата нападнати се од Охрид, со престој во Скопје.

Се работи на расчистување на случајот.

Latest News

ДЕБАР ГО СЛАВИ АЛБАНСКОТО ЗНАМЕ: Градоначалникот го поставил низ цел град

Денеска е ден на албанското знаме, па градоначалникот на Дебар Хекуран Дука го честиташе на фејсбук. Поради празнувањето во Дебар...

More Articles Like This