Турунџиева во топ форма: Вака Сузана вежба Кик Бокс

  • May 2, 2019

Водителката, писателка и пејачка Сузана Турунџиева се пофали на својот Инстаграм профил дека знае да боксува Кик бокс.

Иако неодамна стана баба и го доби првото внуче од својата ќерка Лара, таа сепак е во топ форма и изгледа преубаво, а и нејзиното тело е во то форма на кое можат да му позавидат многу помлади девојки.

Претходно «
Следно »