УБАВАТА ВОДИТЕЛКА ИМАШЕ ИСПАД:Ги рашири нозете и го покажа меѓуножјето…

  • March 9, 2018

Манекенката и водителка има совршено тело и затоа не и е проблем да облече нешто кратко и тесно. Меѓутоа, кога веќе се дотерала би требало да внимава како седи…


Катарина Вучетиќ стана позната по своите испади во јавност, така што секој ден покажува по нешто скокотливо.

Така било и во вчерашната емисија, кога убавата водителка ги раширила нозете, а носела кратко здолниште. Белите гаќички и се гледале, но на Катарина убаво и било бидејќи се разладувала во базенот невнимавајќи дека можеби нешто повеќе од потребното се гледа.

Претходно «
Следно »