December 4, 2021, 5:48 pm

Унгарските навивачи на pивалот на Вардар со парола за македонски за трагедијата во Бугарија

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Во пресрет на дуелот од Лига на шампиони против Вардар кој се игра во четврток со почеток од 20:45, унгарските навивачи направија убав гест пред салата Јане Сандански.

Latest News

(Видео) Ѓорѓиевски: Несовесен граѓанин фатен како иcфрла отпaд на местото каде што се гради новиот парк во Драчево, ќе биде kaзнет доколку не го...

Денес, несовесен граѓанин се обидел да истури отпад на местото каде што се гради новиот парк во Драчево. Градоначалникот...

More Articles Like This