УРНЕБЕСНО ВИДЕО: Глумеа гaнгcтepи се додека не yпaдна мајка му, им го дотера паметот

  • April 9, 2019

Група млади мексиканции сакаа да покажат колку се силни и како тие живеат во гетото. Рака на срце сериозно наоружани позираа пред камерата а видеото одеше во живо на социјлната мрежа Фејсбук, но тогаш доје мајка му да ги провери што прават.

Таа откако ги виде момчињата ја соблече папучата и почна да дели воспитни.

Видеото за кратко време стана вирално, а гледачите слатко се изнасмеаа, погледнете и вие

https://www.facebook.com/15130899150/posts/10156465410449151/

Претходно «
Следно »