(Урнебесно видео) Коментаторот збyдале: Среде пренос од убавината на девојката почна да пее

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Спортски арабски коментатор „полуде“ од убавината на една девојка од трибините која што беше во фокусот на казмерите и започна да пее!

Имено, убавината на девојката го остави без збориви и истиот започна да пее.

Она што е интересно е тоа што не се знае точно на кој фудбалски натпревар се случи оваа неверојатна случка, но како и да е мора да се признае дека убавината на оваа девојка буквално секого ќе засени.

Во продолжение превод од песната која што истиот ја запеа:

Воздухот во моето срце го снема и се заљубив.
Не сум крив јас, беше случајно
Јас немам ништо друго во животот мој
Јас, моето срце и се останато и припаѓаат нејзе

Latest News

(Фото) Вучиќ со пpeубави заборови за нас: Македонците се љубезни, Србите и Македонците секогаш се сакаат

Српскиот претседател Александар Вучиќ вечерва прошета низ Скопје со својот домаќин, премиерот на Зоран Заев. Во посета на земјава...

More Articles Like This