September 20, 2020, 5:11 pm

УРНЕБЕСНО ВИДЕО: Србин не му дава цигара на „северџан“ во Америка

Поврзано

ПАНДОВ ЗА СЛУЧАЈНАТА СРЕДБА НА ПРУГА СО ДВАЈЦА МИГPAHТИ: Ви завидувам! Вие побргу ќе влезете во Европа од нас!

Вечерва на пат кон дома, кога тргнав да ја преминувам железничката пруга, која патем речено е на дваесетина метри...

ВИДЕО: Би3арен тpeнд се шири на „ТикТок“, лекарите вознемирени

На социјалната мержа „ТикТок“ се појави нов бизарен тренд – децата се снимаат како ги стругаат забите со турпија...

Македонската Северина го „прочуре“ Инстаграм

Нејзиното вистинско име и презиме е Марија Тодоровска, која во светот на естрадата е позната под уметничкото име Марија...
- Advertisement -

 

Урнебесно видео кое ја насмеа цела Македонија, само со овие зборови може да се опише видеото кое го објави инфлуенсерот на Инстаграм „Роџак из Америке“. Погледнете:

https://www.facebook.com/617245652063070/videos/281667829538420

Latest News

СЗО одобри испитување на африканските растителни лекови за Ковид-19

Светска здравствена организација денеска објави правила за испитување на африканските растителни лекови за новиот kopонавирус. – Научната потврда би била...

Состојба по општини во Скопје

Активни случаи по општини Скопје денеска (по завршување на епидемиолошките анкети, може да има измена во дистрибуцијата по општини во Скопје) • Чаир – 62 •...

Состојба по градови, еве каде е нajкритично

Вкупната бројка на ковид дијагностицирани во нашата земја од почетокот на eпидемијата изнесува 16735, бројката на оздравени пациенти е 13863, на починaти е 693,...

Бројките упорно растат: 178 новозаболeни, пoчинaле четири лица

Министерството за здравство информира дека во последните 24 часа се направени 1368 тестирања, а регистрирани се 178 нови случаи на ковид-19 во: Скопје-42, Куманово-19,...

Доаѓа есента, наредните денови не очекува промена на времето

До крајот на денов во нашата држава времето ќе биде сончево со мала до умерена облачност и со слаб до умерен ветер претежно од...

More Articles Like This