December 2, 2021, 5:41 am

Учесничката во „Ѕвездите на Гранд“ доживеала Hepвно Hapушување

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Натпреварувачката во „Ѕвездите на Гранд“, Наталија Јоксимовиќ, откри дека бурно реагирала за време на шоуто кога ги слушнала зборовите на Саша Поповиќ: „Оди, продолжува“, а потоа и нејзиното име.

-Се смеев и заплакав и за две секунди доживеав мало нервно нарушување. Не бев добро, бев целосно мокра, рече Наталија во емисијата „Гранд Специјал“, па предупреди:

-Ако повторно завршам во бараж, ќе умрам.

Во разговор со Сања и Воја за време на шоуто, нејзиниот соборец од натпреварот, Немања Ѓурчевиќ, додаде дека досега не доживеал бараж, но дека може да претпостави на какви игли се натпреварувачите, што Наталија одговори:

-Не знаете што ви недостасува. Еве, ќе договорам да доживеете, да видите јасно колку е убаво.

Latest News

Вучиќ открива: Дeмонстpaнтите на пpoтecтот беа вoopyжени

Претседателот на Србија, Александар Вучиќ, изјави дека за насилството што го предизвикаа демонстрантите на протестите при блокадата на патот...

More Articles Like This