January 27, 2021, 6:47 pm

(ФОТО)БАКНЕЖ И РОМАНТИЧЕН ПОДАРОК ЗА БОЖИЌ: Дарко Лазиќ на големиот празник го откри името на детето кое го чекаат со свршеницата!

Поврзано

Мечka бpkала скијачи по скијачка патека

Љубителите на зимските спортови во еден ски-центар во Романија останале во шок откако на патеката влетала мечка. Неверојатната сцена,...

Кога ќе се претера со фотошопот

Многу луѓе денеска своите фотографии се обидуваат да ги доработат во фотошоп или со разни филтери, пред истите да...

MAPAДОHA ИМА 2 CEФА И НИКОЈ НЕ МОЖЕ ДА ГИ ОТВОРИ

Диего Марадона своевремено живееше седум години во Дубаи и во собата имаше два заклучени сефа на кои не може...
- Advertisement -

Познатиот српски пејач Дарко Лазиќ Божиќ го поминува дома заедно со семејството и неговата свршеница Марина Гагиќ.

Откако пејачот беше пуштен од бања тој се врати во својот дом каде тој се уште се опоравува од тешката сообраќајна несреќа која ја доживеа во октомври минатата година.

Парот не се одвојува а на својот Инстаграм профил Марина објави и фотографија на која се гледа колку двајцата се сакаат и уживаат за време на празниците.

Инаку тие чекаат син на кого се одлучија да му го дадат името Михајло.

Latest News

Бајден потпиша „смpтнa kaзна“ за женски спорт

Џозеф Бајден, новоизбраниот американски претседател, потпиша извршна наредба со цел да се спречи дискриминацијата, но тоа предизвика големи реакции...

More Articles Like This