(Фото)ПРЕГАЗЕН УШТЕ ЕДЕН МОТОЦИКЛИСТ: Веднаш по завршувањето на протестите на мотоциклистите, еден настрада

  • April 25, 2018
  • Коментари

Попладнево, кратко по завршувањето на протестот на мотоциклистите, на Илинденска во Скопје се случи сообраќајна несреќа во која мотоциклист беше удрен од автомобил.

Како што може да се види и на фотографиите, на местот на несреќата интервенирала и итната медицинска помош. Мотоциклистот има повреди, но за среќа не се живтоно загрозувачки, јавува Досие.мк.

 

Претходно «
Следно »