(Фото)СКАНДАЛ ВО АЛБАНИЈА: Внуката на албанскиот претседател се соблече гола пред камери!

  • April 7, 2018

Бениаду Нишани многумина во Италија ја знаат како топ модел и огнена навивачка на Јувентус.

Меѓутоа, она што е поинтересно е дека оваа атрактивна Албанка е внука на доскорешниот претседател на Албанија, Бујар Нишани кој финкцијата ја извршувал од 2012 до 2017 година.

Нему веројатно не му мило што внуката често му се соблекува пред објективите, посебно со оглед на тоа што израснал во конзервативна средина.

Пред мечот на Јувентус и Реал, Бенаида порача: Роналдо е феноменален, ама Кјелини знае како да го запре.

Претходно «
Следно »