ФОТО: Ана е минато, Раста фатен со нова девојка?

  • December 13, 2018
  • Коментари

Раста дефинитивно ставил крај на бракот и смирувањето со пејачката Ана Николиќ, пишуваат српските медиуми.

Екипата на емисијата „Папарацо лов“ го фатила Раста во друштво на непозната девојка.


Раперот во јавност се појавил со друга девојка и како што се шпекулира, на овој начин докажал дека меѓу него и Ана со која има ќерка, веќе не постои ништо.
Извор:press24

Претходно «
Следно »