(Фото) БРАВО KOМИTИ: Некст Тајм ќе бидат главни гости пред денешниот натпревар на РК Вардар!

  • April 25, 2019

Браво! ,,Некст Тајм” на својата Фејсбук страна обелоденија дека денес ќе бидат во ,,Јане Сандански”, каде како пред повеќе од една година на стадион, ќе бидат главни гости на ,,Koмититe”, овој пат во сала.

 

Да знаете каде ќе бидеме утре!!!#РкВардар #Комити #Македонија

Gepostet von Next Time am Mittwoch, 24. April 2019

Претходно «
Следно »