(Фото) Внимавајте: Голем одpoн на патот кај Делчево

Поврзано

- Advertisement -

Голем одрон зафасти дел од патот кај Калиманци пред Делчево. Нема информација за повредени или евентуална штета.

Се препорачува внимателно возење, бидејќи одронот не е расчистен.

Latest News

Ивановска: Кулите кај „Холидеј Ин“ се договорена зделка

Претседателката на Државната комисија за спречување на корупцијата, Билјана Ивановска, истакна дека јавниот интерес е сериозно загрозен на сметка...

More Articles Like This