January 25, 2021, 8:44 pm

(Фото) ВОЗИЛО ИЗЛЕТАЛО ОД ПАТОТ И СЕ ПРЕВРТЕЛО: Тешка сообраќајна нecреќа на патот кон манастирот Пантелејмон

Поврзано

Тешkа сообраќајка во Центар: Автомобил удpи мотор кај Триумфалната капија

Тешка сообраќајна несреќа се случи вечерва во центарот на Скопје. Инцидентот се случи кога автомобил удри во моторцикл. Сообраќајката се...

Пpeтeпан тинејџер во Градски парк

На 25.01.2021 во 03.30 часот во Полициска станица Центар, Г.Н.(47) од Скопје, пријавил дека на 24.01.2021 околу 19.00 часот...

Пронајдeн 12 годишник од Кочани кој беше исчезнат десетина дена

На 24.01.2021 во 05,00 часот од страна на полициски службеници од Полициска станица Гази Баба, бил пронајден Д.И.(12) од...
- Advertisement -

Тешка сообраќајна несреќа се случи денеска попладне на патот кон манастирот Пантелејмон. Возило во сива боја излетало од патот и се превртело на кров. Се уште не е познато како случила несреќата и кои се причините. Затоа дали има повредени и колку луѓе биле во автомобилот, повеќе информации се очекуваат во текот на утрешниот ден.

Latest News

Според Груби институциите се виновни што рамковните административци си седеа дома

Во вечерашната Топ тема во Телма телевизија гостуваше вицепремиерот Артан Груби кој истакна дека не по вина на рамковните...

More Articles Like This