(Фото) ВТОРОТО ИМЕ МУ Е ЉУБOB: На носето носи срце, Вили дефинитивно е најубавиот далматинец

  • February 13, 2020
  • Коментари

Ниту 101 далматинец не може да се спореди со yбавината на овој далматинец наречен Вили кој на неговиот нос носи срце!

 

 

 

Ова слатко кученце кое скоро го прослави својот прв роденден е многу познато на Инстаграм ( @hi.wiley ) со над 130.000 следбеници.

Ова куче со неговиот сопственик Лекси Смит живее во Колорадо каде што заедно одат на многубројни авантури во околните места на Колорадо.

 

 

 

 

 

 

 

 

Претходно «
Следно »