(Фото) Дибиров му се обрати на трофејот: Извини што…

  • June 2, 2019
  • Коментари

Вардар ја освои Лигата на шампионите вторпат во последните три години, а Тимур Дибиров е еден од ракометарите кој ги освои двете титули со македонскиот првак.

По денешниот т[иyмф во Келн, руското крило на Инстаграм објави фотографија со трофејот, извинувајќи му се што тој и соиграчите го оставиле да чека една година.

Претходно «
Следно »