(Фото) ДИРЕКТОРКАТА НА МТВ СЕ ПРОШЕТА: Во Португалија и се сликаше со гoл Поглавица

  • June 26, 2019

Новата директорка на МТВ, Анета Андонова е на одмор во Лисабон, Португалија. Таа сподели неколку фотографии на својот инстаграм профил од прошетките таму. Една слика се издвојува, таа се има сликана со гoл Поглавица. Таа неретко споделува слики од своите патувања на својот профил.

Претходно «
Следно »