December 3, 2020, 11:49 am

(Фото) Дoбpo yтpo: Нajceкcaпилнaтa нaвивaчкa нa Аталанта ги пpeтpкa cитe и се coблeчe cкpoз гoлa

Поврзано

Дoбилa нa лoтo по 20 години игpajќи ги бpoeвитe нa пoкojниoт coпpyг

Неименувана Австралијка добила џекпот на лотарија од над 700 000 американски долари откако ги користела истите броеви на нејзиниот...

Eпицeнтap и хипoцeнтap: Штo тpeбa дa знaeмe зa зeмjoтpecитe?

Има повеќе параметри... Земјотресот е резултат на поместувањето на тектонски плочи, движењето на земјината кора, при што се ослободува голема...

Се бараат кандидати кои за 11.000 евра ќе лежат 30 дена во кревет

Невообичаена и многу добро платена работа се нуди во Германија. Имено, Германскиот воздухопловен центар (ДЛР) во Келн бара дванаесет мажи...
- Advertisement -

Веќе не може да се добројат згодните и атрактивни навивачки во италијанските калчолигаши и европските великани, кои за да бидат во центар на вниманието, прават сè, ама очигледно најсексапилната навивачка од Бергамо, на Аталанта, ги надмина засега сите – се соблече гола.

Станува збор за Франческа Брамбила, која едвај чека да почне и новата сезона в Лигата на шампионите, каде тимот од Бергамо го чека пресметки со Ливерпул, Ајакс и Митјиланд.

Дури и зачудувачки, за разлика од другите секси-навивачки во Калчото, Франческа нема многу следбеници на социјалните мрежи, ама со вакви фотографии многу брзо ќе се вивне на најпопуларните апликации.

Latest News

Нудел дpoга низ општина Ѓорче Петров

Вчера (02.12.2020) во 19.00 часот полициски службеници од Единицата за недозволена трговија со дрога при СВР Скопје го лишиле...

Иванка Тpaмп сослушувана поради зл оупотреба на средства

Ќерката и советничка на претседателот на САД, Донал Трамп, Иванка, била сослушана под заклетва во рамките на граѓанска парница, која се однесува на злоупотреба...

Eвe кoj e нajчecтиoт извop нa инфekциjaтa co кopoнaвиpycoт

Заразените членови на семејството се најчестиот извор на инфекција со коронавирус, велат научниците, кои ги објавија информации за нивната студија во списанието „Сајанс“. Кинески експерти...

He ce пpидpжyвaл cпopeд мepкитe: Пpивeдeн coпcтвeник нa yгocтитeлcки oбjeкт oд тeтoвcкo

На 02.12.2020 околу 22.00 часот, во тетовска Мала Речица, полициски службеници на СВР Тетово го лишиле од слобода 39-годишниот З.А. од истото село, сопственик...

Пановски: Ако новогодишните празници се минат без зapaзи, тогаш колективниот имунитет ќе се стекне и порано

Имунитетот на децата кои сега следат настава од дома е „заспан“, догодина, кога ќе тргнат во градинка и на училиште ќе имаат проблем, нагласи...

More Articles Like This