(ФОТО) ДPAМA: Рада Манојловиќ за малку cилyвaнa од… жена?

Поврзано

Неколкупати беше номиниран за Оскар – Пoчинa композиторот Енио Мориконе

Италијанскиот композитор и диригент, Енио Мориконе, почина на возраст од 91 година. Мориконе починал поради компликации по скршеницата на бутната...

Ѓоковиќ и неговата сопруга Јелена пoзитивни на Koвид-19

Новак Ѓоковиќ соопшти дека е позитивен на коронавирус, најдобриот тенисер на АТП листата изрази жалење за настанатата ситуација и...

Дpaмa во Барселона, Меси и Гризман си “paзмeнилe” бoкcoви

Како што пренесува шпанскиот “Диарио Гол“, на првиот тренинг на Барселона по ремито со Легањес било многу „жешко“. Дошло...
- Advertisement -

Рада Манојловиќ открила на еден од домашните медиуми дека не била само мета на нападни мажи, туку и на една жена, која се обидела да ја силува на една прослава во Белград!

„Неверојатна ситуација ми се случи неодамна на една прослава во Белград. Не можев ни да замислам дека една жена ќе се обиде да ме силува! Додека пеев на прославата, една девојка цело време висеше и се врткаше околу мене. Беше убава и згодна, изгледаше ‘брутално секси’, но јас немав поим дека таа го сака истиот пол. Додека пеев, таа во неколку наврати божем случајно ме допираше, еднаш дури име штипна, но јас не ја обвинив за тоа. Се ми стана јасно кога отидов до тоалетот. Додека ги миев рацете, таа втрча во тоалетот. Стоеше пред вратата и не сакаше да ме пушти да излезам. Јас бев шокирана“ – изјави пејачката и додаде дека девојката била крајно агресивна и дека не ја пуштила да си замине од тоалетот.

„Се обидов да излезам и таа не сакаше да ме пушти, почна да ме напаѓа. Ми рече: ‘Дојди со мене во кабината, сакам да се галиме’. Малку ми фалеше да ја удрам! Не можев да и докажам дека сакам само мажи. Беше густо, едвај успеав да ја истуркам и да избегам“ – раскажува Рада.

Рада исто така изјавила дека никогаш ниту се ниту би се бакнувала со женска личност.
„Никогаш, дури ни на шега. Јас не сум за тие варијанти. Јас ги сакам мажите и секогаш сум бил во долги врски. Познавам луѓе кои се во тој филм и немам ништо против нив, но не сум за такви варијанти“ – резимира пејачката.

Latest News

Високи службеници од ИВЗ заразени со koронавирус

Двајца високи службеници од Исламската верска заедница се позитивни на коронавирусот, пренесува „МКД“, според чии информации состојбата на еден...

„Не може да имаме држава, се додека не се открие pекетот и kриминалот кој се става под тепих“

Не може да имаме држава ако овие работи стојат под тепих и не може да имаме функционална држава ако обвинителот којшто е главен овие...

Мицкоски: Ќе покажеме дека сме различни

Во гостување во емисијата Заспиј ако можеш, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христија Мицкоски рече дека СДСМ цело време збори за враќање на Груевски и ништо...

Мицкоски: Димитров зборува за правда, а во исто време е слуга на човекот кој има две амнестии

Јас чувствувам кај господинот Димитров нервоза уште од самиот почетокот на кампањата. Тој влезе во кампањата со навреда за ВМРО-ДПМНЕ дека било здружение замислете...

Разочарувањето кај народот од политичарите е огромно, бидејќи преку ноќ се збогатија на грбот на народот

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во неговото гостување во емисијата „Заспиј ако можеш“ на Алфа Телевизија истакна дека во Македонија најголемо е разочарувањето во...

More Articles Like This