(Фото) За прв пат во јавноста: Аркан со синовите Војин и Вељко

Поврзано

Тасева: Високата kopyпција е во високите ешалони на власта

Кога и да се објавеше индексот секогаш одеше како коментар од Владата дека тоа е само перцепција, и тоа...

Пановски пpeдупрeдува: Бoлниците се гнездо за вирусот, брисови да се земаат на отворено

Трет бран веќе постои, не очекувам да биде посилен од вториот, вели микробиологот и професор на Медицинскиот факултет, Никола...

Coфтвep за попиcoт е бугapcка донациja, менаџер на фирмата е некогашната советничка на Кочо Анѓушев

Државниот завод за статистика во 2019-та избрал конзорциум од три фирми за апликација за попишување на населението во рамки...
- Advertisement -

На социјалните мрежи се појави никогаш досега објавена фотографија од синовите на Аркан, Војин Ражнатовиќ, како во раце го држи бебето Вељко.

Направена е во 1997 година, а ја објави постар син на Жељко Ражнатовиќ на својот Фејсбук профил, на 21-годишнината од убиството на неговиот татко во белградскиот „Интерконтинентал“.

Гордиот Аркан стои покрај неговите синови на фотографијата.

Војин е едно од деветте деца на Жељко. Студирал глума и работел во клубови во Лос Анџелес, Лас Вегас и Палм Спрингс. Тој е оженет со Барбара Ванг и со неа ја има ќерката Миа.

По завршувањето на факултет, тој најпрво се вработил во компанија која поседува ланец хотели и казина во сопственост на дедото на познатата богаташка Парис Хилтон, а неодамна се пофалил дека станал дел од компанијата „Тесла“ на вториот најбогатиот човек на светот, Илон Маск.

Latest News

Тасева: Високата kopyпција е во високите ешалони на власта

Кога и да се објавеше индексот секогаш одеше како коментар од Владата дека тоа е само перцепција, и тоа...

More Articles Like This