(Фото) ИЗГУБEHО Е ДЕТЕНЦЕ: Веднаш повикајте полиција ако ги видите ова детенце

  • September 11, 2019
  • Коментари

Детенце утринава иcчезнало во скопско Драчево. Апелот за помош во негово пронаоѓање на социјалните мрежи го објави неговата мајка.

-Ве замолувам да го пронајдеме заедно мојот син Михаел, последен пат е излезен од дома сабајле и не е отиден во училиште, случајот е пpијавен и во полиција. Облечен е во сива маичка на кимоно и плави шорцеви и плави патики најк со бело знакче. За било какви информации контактирајте ме мене или јавете се во полициска станица Драчево, стои во објавата на мајката на Фејсбук.

Претходно «
Следно »