September 28, 2021, 10:31 am

(Фото) И од Палчо „му плaчeлe децата“: Палевски објави своја комуникaција со 3aeв

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

#НајГОЛЕМОТОпризнание Ова признание подоле што го гледате го добив на 9 Декември минатата година…..а за мене комплимент…Муртињо не знае дека сум на ГосподБељата така викаа кога бев мал…епа Муртињо треба да знаеш дека бев во притвор со ТРЕТО обвинетиот во ЈОВАЊИЦА, марихуанска фирма во СРБИЈА, твој другар и пријател ПЕЏАААА….обвинителните акти од 400-500 страни со сите изјави и вештачења на памет ги знам, затоа што во притвор е досадно, немаш што да правиш освен да учишшшш….

Инаку ЈОВАЊИЦА е крстена според пристаништето во СВЕТА ГОРА, по паметот на СеСвеленскиот ЦИЈАШ и двајцата сте КРЕИРАНИ, Ти и Пеџа на негова територија во Северна Грција, моделирани, дронови на Атлантистите, али што би рекол Махмут Бакали…

не го знаеш мал си и неписмен, Пеџа е школски другар и пријател со Стефановиќ бившиот Министер на внатрешни, а актуелен за ОДБРАНА на Србија…..Целиот случај Јовањица е монтировка на Брнабиќ и твоите газди ЦИА, за да го уценуваат ВУЧИЌ и компанија…..затоа ти кажа на ТАБАНОВЦЕ, ејјЗОКИ, ај доста…Зоки, ЗОКИ и Зоруле, многу деца и нивната иднина ја зацрнивте….не бива со прошка, нееееееее тек сум почнал..држте се сите комплет….

Latest News

20-гoдишнo мoмчe ја кpeнaлo пoлициjaтa нa нoзe: Избeгaл oд зaтвopoт вo Струмица, гo фaтилe во Кочани

Полициски службеници од ОВР Кочани денеска околу 1:30 часот во Градскиот трговски центар во Кочани го пронашле и привеле...

More Articles Like This