(Фото) Какво е ова државјанство „Северна Македонија“

Поврзано

- Advertisement -

Во официјалните формулари на Централниот регистер, наместо македонско државјанство бетонирале некое државјанство „Северна Македонија“.

Ќе дојде ли ден кога од централен регистар ќе се оди во централен затвор?

Извор: Офф.нет

Latest News

Тешka сообраќајка кај Охрид, Романец и Молдавка со четирицикл излeтале од патот

На 16.06.2021 во 22.10 часот во СВР Охрид било пријавено дека во Болницата „Св.Еразмо" во Охрид со тешки телесни...

More Articles Like This