(Фото) Карлеуша пoвтopнo гa зaпaли Инстаграм co нoвa фoтoгpaфиja: Heштo ѕиpкa пoвeќe oд штo тpeбa

Поврзано

(Фото) Mepки? штo ce тoa? – Артан Груби пo втop пaт ги пpekpши здpaвcтвeнитe пpoтoкoли..

Секојдневно сме сведоци на пропишани казни кои им се пишуваат на граѓаните за непочитување на мерките. Несомнено, во време...

Што ќе прават лицата коишто примиле прва доза, власта вели потрошени се сите вакцини „Астра Зенека“?

Професорот на Технички факултет во Битола, Дејан Трајковски на својот Фејсбук профил искоментира откако излезе информација дека кај нас...

Мицкоски до Филипче: „Од одличен хиpypг, нaдeжeн миниcтep дa зaвpшиш кaкo клoвн нa Заев e гoлeм личeн пopaз“

Министерот за здравство Венко Филипче ја обвини ВМРО-ДПМНЕ дека манипулира пред јавноста со информациите за изградба на новиот Клинички...
- Advertisement -

Продолжува серијата провокативни фотографии на Јелена Карлеуша, објавени на нејзиниот инстаграм-профил. овојпат станува збор за „дело“ на кое популарната пејачка ја гледаме во провокативна долна облека, која, рака на срце, повеќе открива отколку што сокрива.

Имено, 42-годишната „дива“ веќе една година гордо ја покажува новата фигура, до која дојде по неколку годишната борба со вишокот килограми, а како што самата откри во едно свое интервју, ослабела за инает на сопругот Душко Тошиќ, кој ја нарекол дебела, а сега многу се кае поради тоа.

Latest News

Јенс Шпан: Пaтyвaњaтa вo ЕУ ќe бидaт мoжни и бeз пoтвpдa зa вakцинaциja

Германскиот министер за здравство Јенс Шпан смета дека летниот одмор во рамките на Европската унија ќе биде можен и...

More Articles Like This