December 4, 2020, 12:02 pm

(Фото) Лепа Брена зaминa нa одмор: Пoкaжa кaкo yживa вo Мајами вo пoглeд од милиoн дoлapи

Поврзано

Цеца Ражнатовиќ ова парче го облече двапати и тоа во иста емисија

Фолк-ѕвездата Цеца Ражнатовиќ двапати досега гостуваше во емисијата „Хит-твит“. Првпат на 10 мај 2020 година, а вторпат на 29 номеври. Завреме на...

Време е за новогодишно уkpacување: Колку точно украси треба да ставите на елката за таа да изгледа совршено

И официјално влеговме во последниот месец од годината, и со тоа се поблиску сме до новогодишните и божиќните празници....

Душко Тошиќ се огласи со фотографија: Редок потег на фудбалерот

Сопругот на Јелена Карлеуша, фудбалерот Душко Тошиќ, многу ретко, речиси и никогаш, објавува моменти од приватниот живот на социјалните...
- Advertisement -

Парот Живојиновиќ, не мирува. Имено, Лепа Брена и сопругот Боба моментално се наоѓаат во Мајами – Флорида, а Брена се пофали со фотографија на социјалните мрежи, од која може да заклучиме дека уживаат, а погледот кој го имаат вреди милион долари.

Инаку, Брена и Боба цело лето патуваат, тие беа во Италија,Црна Гора, Хрватска.

За потсетување, Брена и Боба со години поседуваат вила во Мајами, каде што задолжително одат неколку пати во годината. Кога не се таму, им ја издаваат на своите пријатели – чисто да не остане празна и да има кој да се грижи за неа и да плаќа 2.000 долари месечно за нејзино одржување.

Latest News

И Црна Гора тоне во проблеми од Ковид-19 кризата

Во Црна Гора, од март до ноември, имало зголемување на невработеноста од 11.000 лица или 31,6 проценти, рече помошникот...

Ердоган: Убиството на иранскиот научник е насочено против мирот во регионот

Убиството на иранскиот научник за нуклеарна физика Мохсен Фахризадех е насочено против мирот во регионот, но оние кои имаат таква цел нема да успеат,...

Британcкa функционepка мacoвно “тpoлана” и кpитикyвaнa зa договop со Maкедонија

Британската државна секретарка за меѓународна трговија Елизабер Трус стана мета на огромен број критики и шеги од нејзините сограѓани поради објавата на потпишан договор...

Денec e гoлем пpaзник: Boвeдeниe нa Пpecвeта Богopoдица

Православната црква на 4 декември одбележува еден од најголемите празници посветени на мајката Божја, Воведение на Пресвета Богородица. Овој ден во црквениот календар е обележан...

Aмepиканската apмиja извршила paција во седиштето на ЦИА во Фpaнкфурт за манипулација со избopите

Томас Мекинерни, пензиониран американски генерал со три sвезди, вели дека американските специјалци извршиле рација во објект на ЦИА во Франкфурт на Мајна. Тие имаат...

More Articles Like This