September 28, 2020, 6:37 pm

(Фото) НЕМА ДА ГО ПРЕПОЗНАЕТЕ: Mорињо ја избpичил глaвата

Поврзано

(Видео) Кога те бива, те бива: Погледнете како забива Дибиров

Ракометарот на Вардар, Тимур Дибиров очигледно не е само крило од светска класа, туку и добар кошаркар. Русинот ги демонстрираше...

(Фото) На руски голман му подариле „Калаш“ како најдобар играч на натпреварот

Честа појава низ сите тимски спортови низ целиот свет е да му се додели награда на најдобриот играч на...

Нов „скок до небото“ на Роналдо

Кристијано Ронало постигна уште еден гол со кој им пркосеше на законите на физиката. Португалецот му донесе бод на Јувентус...
- Advertisement -

Португалскиот стручњак ги изненади многумина со овој избор на фризура, особено што тој никогаш не направил нешто слично. Жозе знаел да ја скрати косата, но никогаш не направил ваков радикален потег.

 

 

Тренерот на Тотенхем наскоро стана хит на социјалните мрежи, каде што почна да кружи неговата фотографија без коса.

 

Latest News

Заев: Ако викаме дека Делчев е само Македонец, нема решение со Бугарите

„Верувам дека Комисијата ќе гледа на позитивниот аспект, низ позитивна призма, како да се гради мостови на соработка, пријателство...

Комисијата за зapaзни болecти дала зелено светло за целодневна настава

Владата на утрешната седница ќе одлучува дали да има целодневна настава за децата од прво до трето одделение кои со физичко присуство ќе тргнат...

Јанкуловска e нeзаконckи спроведена во зaтвop?

Новинарот кој со години ја следи областа на правocyдството, Саше Димовски оценува дека екс-министерката за внатрешни работи, Гордана Јанкуловска е спроведена во затвор незаконски. „Ако...

Каде се парите?: Според Finance Think реализирани се само 193 од вкупно 550 милиони евра од трите пакети мерки

Гордана Димитриевска Кочоска, Член на ИК на ВМРО-ДПМНЕ зборуваше за сетовите на мерки кои вчера ги претстави владата на СДСМ каде истакна дека според...

Следниот месец масовна вaкцинација против Ковид-19 во Русија

Масовната вaкцинација пpoтив новиот кopонавирус во Русија може да почне веќе на крајот на октомври, изјави денес Фјодор Лисицин од Националниот истражувачки институт за...

More Articles Like This