(ФОТО) Неуредна, уморна и извалкана: Преубавата Кејти Холмс во досега невидено издание

  • December 13, 2018
  • Коментари

Прекрасната актерка изненади со своето непретпознатливо и запустено издание.

И во време кога минуваше низ тешка интимна драма околу разводот, актерката Кејти Холмс никогаш не дозволи да се појавуви во јавност, целосно запоставена.

Но токму таква ја фатија папараците, вчера изутрина пред зградата во која живее.

Кејти излезе од такси со шолја (веројатно кафе) во рацете, во многу лежерно домашно издание преку кое само облекла палто. На уморното лице, без шминка, впечатливо се гледаа темните кругови околу очите, а фотографите ја фатија и дамката од кафе на капутот.

Со оглед на гласините дека популарната актерка повторно е во врска со актерот Џејми Фокс, со кого наводно планираат да стапат во брак, би очекувале дека Кејти е среќна и весела, а не во вакво издание.
Извор:женскимагазин

Претходно «
Следно »