ФОТО: Поранешниот сопруг на Калиопи и дојде на концерт – во прв ред седна со сопругата

  • November 28, 2018
  • Коментари

Изминатата недела нашата пејачка Калиопи пееше пред преполниот Сава центар во Белград, а на концертот дојдоа голем број познати личности, пишува српски Блиц.

Меѓу нив и нејзиниот поранешен сопруг Ромео Грил со сопругата.

– Не доаѓам како поранешен сопруг, туку како продуцент. Калиопи е голем уметник, пред се. Едно е да бидеш само пејач, а таа е нешто друго, искаткува Ромео кој во првиот ред седеше со сопругата која очигледно ги избегнуваше камерите и фотографите.

Извор:press24

Претходно «
Следно »