(ФОТО) ПPИCТИГHУВA OПAСEН ПOЛИЦИCКИ АУДИ: Имa 530 КС и оди до 300 км/час

  • December 1, 2019
  • Коментари

Ако возите по Autobahn, не мора да се грижите, барем кога станува збор за овој Audi. Секоја година, германски тјунер презентира преправка на спортски автомобили во боите на германската полиција, а сè за да го актуелизира кампањата Tune it! Safe!

Минатата година стануваше збор за BMW i8, додека оваа година полициската иконографија ќе ја носи Audi RS4. Можете да го видите овој автомобил, што не сакате да го сретнете на патот, до 8-ми декември на Саемот за автомобили на Essen motor Showu.

Претходно «
Следно »