(Фото) Слика за историските читанки

Поврзано

- Advertisement -

Македонската репрезентација и донесе голема радост на Македонија со историски пласман на европското првенство во фудбал.

Репрезентациите се веќе во букурешт каде го играат првиот натпревар на Еввропскиот шампионат во Австрија

Оваа фотографија еден ден ќе биде историја.

Latest News

Пендаровски на Анталија дипломатскиот форум: Како можеме да ја зајакнеме регионалната cолидарност во поглед на научените лекции?

Во рамки на учеството на претседателот Стево Пендаровски на Анталија дипломатскиот форум кој се одржа на тема: „Иновативна дипломатија:...

More Articles Like This