January 24, 2021, 4:49 am

(Фото) Социјалните мрежи вријат од гнeвни коментари по најновата аудио бoмба за Заев

Поврзано

Кoгa пpeмиepт ти гo чyвa гpбoт, нeмaш гajлe: Лoвџиja имaл cpeдбa co Заев, a ceгa ce фaли co y6иeн дивeч

Член на раководството на Ловечката федерација кој во октомври имал средба со премиерот на социјалните мрежи заедно со други...

Akadeмици со купени дипломи и шиpaчи на лaжни вecти – Jacна Koтecka за „пapaзититe“ во МАНУ

Универзитетската професорка Јасна Котеска во серија твитови го парчоса триото академици Абдулменаф Беџети, Таки Фити и Владо Камбовски за...

Николоски: “Oчиглeднo лecнo e дa ce лyпaaт вo гpaди, aмa тeшko e дa сpaбoтaт пo НАТО стaндapди, ocтaвкa нa Шекеринска”

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николоски преку статус на Фејсбук пишува дека Македонија е пред нов срам. -Македонија пред нов срам!Откако...
- Advertisement -

Социјалните мрежи зовреа по најновата аудио снимка со Заев која денес беше пуштена во јавноста, а во која се слуша гласот на Зоран Заев, во која вели дека ќе соберел и шарени, и шуто и рогато и после “мамата ќе им ја еб*л” на цела коалиција. Реакциите на гневните граѓани не стивнуваат цел ден, посебно бидејќи учесниците во Шарената револуција се тие што му ја тераа кампањата на Заев.

Latest News

Научниците потврдија: Koгa чoвeк лaжe, тoj гo имитиpa гoвopoт нa тeлoтo нa oнoj штo го лaжe

Неодамнешниот експеримент на холандски истражувачи од Универзитетот во Ротердам, кој го проучуваше влијанието врз говорот на телото и движењата,...

More Articles Like This