(Фото) Стефан Богоев платил 3 милиони денари за интервју во Слободен Печат?

Поврзано

Дурловски повика на пpoтест на 25 април

Игор Дурловски повика на протест на 25 април. Тој вечерва на својот фејсбук профил напиша: Митко Пешов, бранител од 2001ва....

Член на СДCM и поранешен професо на ПМФ: Царовска е неука, неискусна импровизаторка

На програмите на МОН и Царовска се спротивставуваат и универзитетски професори, членови на СДСМ. Еден од нив е и...

ПЦР тecтот за kopoнавируcoт нема никаква врска со миkpoчипoBи

Манипулативен пост ја дезинформира јавноста дека со ПЦР тестовите се „чипираат“ граѓаните и на доволно јасен начин повикува...
- Advertisement -

Градоначалникот на Карпош го платил интервјуто во Слободен Печат невројатни 3 милиони денари, вели советникот во Град Скопје од редовите на ГРОМ, Александар Трајановски.

Како доказ за ова тој го посочува тендерот од општина Карпош од 2 милиони евра за Слободен Печат и интервјуто на градоначалникот на Карпош, Стефан Богоев за истиот медиум.

-Најскапото интервју во историјата што некој политичар го платил е на Стефан Богоев во Слободен Печат и чини 2 милиони денари!

Насловот на интервјуто е дека „Стефан Богоев Не и се погодил на урбаната мафија“.

Богац може не и се погодил на урбаната мафија ама затоа ептен им се погодил на Слободен Печат.

2020 година 3 милиони денари Виктор Грозданов око соколово, пишува на Фејсбук, Трајановски.

Најскапото интервју во историјата што некој политичар го платил е на Стефан Богоев во Слободен Печат и чини 2 милиони…

Posted by Александар Трајановски on Thursday, January 21, 2021

Latest News

Сeрија зeмјотреси во Грција нaјсилниот 4,1 степен

Земјотрес со јачина од 4,1 степени според Рихтеровата скала вечерва ја потресе Грција, јавуваат локалните медиуми. Според порталот „Flash.gr“, Обединетата...

More Articles Like This