(Фото) Стрaотна сообраќајка под надвозникот кај скопски Орман

Поврзано

Мицкоски: Од Азески нема да слушнеме збор или два за наjkopумпираната и нajкриминалната Влада на Балканот

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски на Фејсбук ја коментира критиката на првиот човек на Стопанската комора Бранко Азески дека...

Полицаец од Куманово пpeтепал сограѓанин

Одделот за внатрешна контрола, криминалистички истраги и професионални стандарди поднесе кривична пријава против Д.К.(40) од Куманово – полициски службеник...

Двајца кичевчани пpoвалиле кај постара жена, ја пpeтепале и ја огpaбиле

ОВР Кичево поднесе кривична пријава против Е.А.(25) од Кичево и против М.Д.(28) од Скопје, поради постоење основи на сомнение...
- Advertisement -

Страотна сообракајка под надвозникот во Орман, стои во објавата на Фејсбук страницата Ѓорче Петров.

Се надеваме нема повредени, внимателно возете не го загрозувајте вашиот, а и животот на останатите учесници во сообракајот.

Самите фотографии од превртениот автомобил на кров сведочат дека сатанува за тешка сообраќајна незгода.

Засега нема официјални информации за околу овој настан во Орман.

https://www.facebook.com/gjorcePatriotsko/posts/4884600604945699

Latest News

Мицкоски: Од Азески нема да слушнеме збор или два за наjkopумпираната и нajкриминалната Влада на Балканот

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски на Фејсбук ја коментира критиката на првиот човек на Стопанската комора Бранко Азески дека...

More Articles Like This