(ФОТО) Тамара на забава неколку дена по породувањето

  • December 24, 2018
  • Коментари

Десет дена откако го роди синот Дарен, Тамара Тодевска изгледа одлично. Таа на својот Инстаграм профил објави фотографија од еден скопски ресторан, на предновогодишна прослава со пријатели.

Очигледно е дека пејачката добро се организира околу грижата за децата со својот сопруг, па наоѓа и време за себе и за пријателите. Постарата ќерка на Тамара и на Александар, Хана, на пролет ќе наполни три години.

„ Хана доби братче, а ние нова љубов“, рече Тамара откако го роди синот. Таа додаде дека таа и Александар се подготвени да имаат и трето дете.
Извор:женскимагазин.мк

Претходно «
Следно »