January 22, 2021, 3:45 am

(Фото) Тоалетна xapтија за Влaдата за го избрише cpамот

Поврзано

Миленко за Мериот: Who the f()ck are you?

Долго време пред избори мојата стратегија за последните избори беше да победи ВМРО-ДПМНЕ, прво нека победи вели Миленко Неделковски...

(Видео) Heделковски: Cвeтот се движи кон нова cвeтcкa вojна

Според новинарот Миленко Неделковски светот се движи кон еден голем конфликт на рамниште на светска војна. Причината за ова потенцира...

(Видео) Светот нecпpeмен ја дочека новата фaшиcтичka okyпациJa

Во своето гостување во Инфомакс, Новинарот Миленко Неделковски говорејќи за цензурата во медиумите истакна дека светот несремен ја дочека...
- Advertisement -

Во главниот град денеска се одвиваше протест на три локации за оставка на Зоран Заев.

Граѓаните масовно се собраа пред Министерството за надворешни работи, Министерството за правда како и пред Владата на Македонија за да го искажат својот револт кон оваа ненародна власт и за да побараат оставка од премиерот Зоран Заев кој на срамен начин ја понижи нашата земја.

Граѓаните уште еднаш докажаа дека нема да се откажат од оставката на Заев во што поскоро време.

Latest News

Миленко за Мериот: Who the f()ck are you?

Долго време пред избори мојата стратегија за последните избори беше да победи ВМРО-ДПМНЕ, прво нека победи вели Миленко Неделковски...

More Articles Like This