October 20, 2021, 8:39 pm

(Фото) Утpoвo ce cлyчи cooбpaќajнa нecpeќa вo Aвтoкoмaндa – нaпpaвeнa e килoмeтapcкa кoлoнa..

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Утрово се случила сообраќајна несреќа во скопската населба Автокоманда, спроти бензинската Макпетрол, велат очевидци.

Според тоа што го споделуваат учесниците во сообраќајот, поради несреќата утрово е направена километарска колона.

Засега нема информации за несреќата и дали има повредени.

Извор: slobodenpecat.mk

Latest News

(Фото) „Плаќај народе“: 3aeв фотографиран со службено возило на партиски состанок

Премиерот Зоран Заев, прави злоупотреба на функцијата за изборни и партиски цели. Тој со службен владин автомобил се појави на...

More Articles Like This